سرم شلوغه !

admin عمومي

با عرض سلام و تسلیت به علت تاسوعا و عاشورای حسینی ! مدتی است که سرم بسیار شلوغ است. از طرفی امتحانات و از طرفی دیگر برنامه نویسی سرویسهای جدید؛ درسته سرویسهای جدید که بعنوان عیدی سال نو”۸۷″ در سایت گذاشته می شود.


هر از گاهی در بسیاری از سایت ها  و کامنت های آنها گله هایی از من می شود که امیدوارم کاربران از ما هم راضی باشند. هدف اصلی ما راه اندازی بزرگترین جامعه مجازی ایرانیان است و آن هم نیاز مند حمایت شما عزیزان است و اگر تا بحال حمایتی از ما نمی شد ما نمی توانستیم پیشرفتی داشه باشیم. پاسخ به برخی از سوالها از طریق ایمیل و پشتیبانی امکان پذیر نیست زیرا بسیار وقت گیر و نا امید کننده است. اگر سوالی برای شما پیش آمده است آنرا از طریق http://javanblog.com/help/ پیگیری کنید؛ اگر پاسخی نیافتید آنوقت اقدام به ارسال ایمیل های پشتیبانی کنید.همچنین جوان بلاگ ۲۴ ساعته آماده پاسخ گویی می باشد و تا کنون تمامی سوالها در بازه زمانی ۱۲ ساعت پاسخ گرفته اند.شاید ۴ ماه پیش که جوان بلاگ بسیار عقب بود اینقدر دردسر نداشتیم ولی اکنون ما میزبان بیش از ۶۰۰۰ وبلاگ فارسی خوب هستیم و باید با پشیتبانی از آنها ؛ آنهارا راضی نگه داریم. در ضمن چنانچه ایمیلی می فرستید لطفا در عنوان از کلمه (salam) استفاده نکنید زیرا این کار باعث کندروی ما می شود و دلیل ارسال ایمیل را متوجه نمی شویم ؛ لطفا عنوان را مناسب با عنوان در خواست خود بنو یسید. همچنین از سایت هایی مانند itonline,Farstec,P30Download… ممنونیم که مارو مورد لطف قرار دادند و بعنوان سرویس دهنده قوی معرفی کردند. جوان بلاگ هم اکنون کاربران خود را دارد ولی معرفی توسط چنین سایتهایی به کار ما اعتبار می بخشد و مسولیت مارا بالا می برد. امیدوارم بتوانم در خواست های همه را برآورده کنم.


دیر آپدیت کردن را ببخشید و منتظر سرویس های جدید باشید که در حال تست آنها هستیم.

شاید دوست داشته باشید:

۴ نکته اساسی

لای برگای کتابا دنبال خودت نگرد !تو غبارا تو سرابا دنبال خودت نگرد !گم نکن خودت رو تو دنیای تردید […]

خدا رو چه دیدی …

خدا رو چه دیدی …

میخانه اگر ساقی صاحب نظری داشت

میخانه اگر ساقی صاحب نظری داشت می خواری و مستی ره و رسم دگری داشت پیمانه نمی داد به پیمان […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>