میلیونر باشید اما نه با یک شب

admin تجارت الکترونیک , ,

امروز قصد دارم چند روش برای آغاز یک تجارت الکترونیک شیرین را معرفی کنم . اما تضمینی ندارم که شما با این روشها یک شبه میلیونر خواهید شد !

۱- راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی : راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بسیار ساده است و باید مراحل انتخاب یک اسم خوب برای دامنه (آدرس) + خریداری میزان حجم هاست و برنامه نویسی فروشگاه و درپایان قرارداد بایکی از سیستم های واسطه فروش پست ! خوبی این روش این است که حتی اگر صاحب یک مغازه یا فروشگاه واقعی هم نباشید باز هم می توانید از طریق منزل اجناس را به مامور پست تحویل دهید . (پیش بینی می شود چنانچه بخواهید یک فروشگاه اینترنتی با اجناس سی دی و دی وی دی و خرده اجناس الکترونیکی مثل فلش و … را راه اندازی کنید ، حد اقل سرمایه مورد نیاز برای شروع این کار ۵۰۰ هزارتومان می باشد .)
۲- راه اندازی یک سایت تفریحی : موج افزایش کاربران اینترنتی توسط خانم های خانه دار طی چهار سال گذشته شدت زیادی پیدا کرد . دیگر زمان پخت و پز ۲۴ ساعته در آشپزخانه ها گذشته و استفاده از وسایل جدیدتر سرعت کارهای منزل را بیشتر کرده ، بنابراین خانم های خانه دار وقت بیشتری دارند که با سایت هایی که اطلاعات کامل در مورد زیبایی ، زناشویی و .. کار کنند. اما اینکه این سایت تفریحی شما زمانی که بازدید زیادی پیدا کرد می توانید با جذب تبلیغات یا راه اندازی یک فروشگاه کوچک کنار آن کسب درآمد کنید .
۳- ارائه یک ایده جدید اینترنتی : سعی کنید از پیشگامان ایده های جدید اینترنتی باشید . سایت های خدماتی و …. . همانند فیس بوک در زمان راه اندازی خودش که دهان به دهان گشت یا راه نزدیک تر همین سایت نیازمندیهای توکان (به همت میلاد نوری) که با توجه به ایده های جدید و بازدید خوب و سئو بودن توانست جای برخی نیازمندیها را پر کند .
۴- گروه های اینترنتی : سعی کنید یک گروه اینترنتی بزرگ جمع کنید و برای افراد عضو گروهتان فال های روزانه ، مقالات زیبایی و … ارسال کنید . کماکان می توانید داخل ایمیل هایتان تبلیغات خوبی انجام دهید .
پ . ن : چهار روش بالا فقط از نظر من جالب بود و لازم دیدم که به کسانی که سعی دارند از اینترنت درآمد زایی کنند توصیه کنم به سمت تجارت الکترونیک استاندارد بروند . تجارت الکترونیک استاندارد یعنی استفاده از راحت ترین روش و رسیدن به بیشترین درآمد ممکن در آن حیطه کاری !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>