نقدی بر The secret یا قانون جاذبه

The Secret  یا فیلم راز را به نوعی کپی برداری از اسلام می دانم . قانون جاذبه کلمه ای است که بیش از ۱۰۰ بار در این فیلم تکرار می شود.
"هر آنچه ما هستیم، نتیجه افکار ماست!"  این کلمه ای که من تجربه اش کردم !{قانون جاذبه}
قانون جاذبه میگه هرچیزی که شما تصور کنین بدستتون میرسه !!!
فیزیک کوانتوم کم کم به این یافته می رسد که :
شما نمی توانید جهانی را داشته باشید ؛ بدون اینکه ذهن را با آن تلفیق کنید  و این که در واقع ذهن است که هر چیزی را که ما می بینیم به آن شکل می دهد . حالا اگر شما این را درک نمی کنید به این معنی نیست که حتما باید ردش کنید . ( عدم الوجدان لا یدل علی عدم الوجود )
ما در جهانی زندگی می کنیم که سرشار است از قوانینی طبیعی و ماورای طبیعت که در آن کوچکترین خطایی وجود ندارد.و  انسان تنها به بخش کوچکی از این قوانین بی پایان پی برده است. یکی از بزرگ ترین این قانون ها قانونیست به نام جاذبه(نه به معنای فیزیکی) که از آن به عنوان راز استفاده می کنیم.این قانون بیان می کند : شما به هر چیزی که فکر می کنید …آن را جذب می کنید. و چیز هایی که الآن تجربه می کنید ، نتیجه ی همین افکار و احساسات شماست ..پس؛ از مقدمه شروع کنید به خواندن که با نحوه ی به کار گیری آن آشنا شوید و از آن نتیجه بگیرید و به بزرگ ترین آرزو هایتان برسید .
بزرگ ترین چهره های بشر از این راز خبر داشتند و از آن استفاده می کردند. مانند –افلاطون-شکسپیر-نیوتون-هوگو-بهتون-امرسون-ادیسون-اینشتن.
   کسانی که زنده هستند و این راز را می دانند یکی پس از دیگری نمایان شدند :
– این راز هر چیزی را که آرزو دارید به شما می دهد . ((شادی – سلامت و ثروت و …))
– شما می توانید هر چیزی که می خواهید داشته باشید یا انجام بدهید
– می تونیم هرچیزی رو که انتخاب می کنیم داشته باشیم…مهم نیست چقدر بزرگ باشه..
تو چه خونه ای دوست دارید زندگی کنید؟؟ دوست دارید میلیونر باشید؟؟ چه چیزی را واقعا می خواهید ؟؟
 "من شاهد رخ دادن معجزات زیادی در زندگی مردم بودم . جسمانی – اقتصادی – بهبود روانی و …  "
دلیل تمام این ها دانستن روش به کار گیری این رازه!
این راز جواب تمام چیز هایست که تا کنون بوده ایم…تمام چیز هایی که هست و تمام آن چیزی که روزی خواهد بود….((امرسون-شاعر آمریکایی ۱۸۰۳)
ما همه با یک نیروی بی پایان کار می کنیم….همه ی ما با قوانین  کاملا یکسانی زندگی خود را رهبری می کنیم. قوانین کاینات به اندازه ای دقیق هستند که ما حتی کوچکترین مشکلی در ساخت سفینه های فضایی نداریم. ما می توانیم انسان ها را به ماه بفرستیم و می توانیم زمان فرود ره با دقت کسری از ثانیه معین کنیم. مهم نیست شما کجا باشید … همه ی ما با یک نیرو کار می کنیم. یک قانون اون "جاذبست"….  
تمام چیز هایی که وارد زندگیتان می شود خودتان جذب می کنید…   
و این ها به وسیله ی واقعیت های ذاتی که شما در ذهنتان دارید به طرف شما جذب می شوند…. در واقع تمام چیز هایی که در ذهنتان می گذرد را شما به سمت خودتان جذب می کنید….
و من این جمله رو تجربه کردم : " 1-افکار   2- تبدیل می شوند به   3-اجسام ".

در تاريخ ۰۵/بهمن/۱۳۸۷ بدون دیدگاه برچسب ها :

نوشته شده توسط admin

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است.
پیاده سازی : جوان میزبان