ورودی های گوگل خود را افزایش دهیم

google

admin گوگل , , , , ,

 

در دو سه سال گذشته شاهد تغییر و اضافه شدن الگوریتم های ایندکس شدن صفحات وبلاگ ها و سایت ها در موتور جستجو گر گوگل بودیم . بسیاری از سایت ها که جایگاه خوبی داشتند ، پس از مدتی از دید گوگل مخفی شدند . در این مقاله سعی دارم مواردی که می تواند ورودی های شما را از سمت موتور جستجوگر گوگل افزایش دهد معرفی کنم :
۱ – تولید کننده محتوا باشید :
گوگل با کپی برداران برخورد خوبی ندارد ، سعی کنید جای آنکه یک مطلب را از جایی دیگر کپی کنید ،به تولید و پرورش آن بپردازید . در این صورت یک محتوای جدید ساخته اید که از دید گوگل هم مطلب جدید به نظر خواهد آمد .
۲- استفاده از کلمات کلیدی مناسب:
سعی کنید کلمات کلیدی مناسبی را از متنی که نوشته اید استخراج نموده و در قسمت برچسب (تگ گذاری) استفاده کنید . همین برچسب ها ورودی های گوگل شما را افزایش می دهند و شما را حیرت زده می کنند.
۳- تصاویر مناسب با مطلب خود انتخاب کنید :
برای مطلب تولیدی خود تصویر مناسبی انتخاب کنید و از آن استافده نمایید . سعی کنید لینک تصاویر یا مستندات آپلود شده همیشه از یکجا باشد .
۴- ظاهر مناسبی انتخاب کنید :
یک قالب ساده و شیک انتخاب کنید . تا هم صفحه شما راحت و سریع بارگزاری شود تا بیننده از دیدن آن پشیمان نشود . کمتر از تصاویر گرافیکی سنگین یا کد های پخش موسیقی استفاده کنید .
۵- گوگل  را به بازدید از سایت یا وبلاگتان دعوت کنید :
با داشتن یک حساب کاربری جی میلی از گوگل وبمستر تولز بهره ببرید . شما براحتی می توانید سایت یا وبلاگ را اضافه نمایید . بدین ترتیب می توانید کلمات پر بازدید سایت خود را شناسایی کنید. همچنین برخی مشکلات سایت یا وبلاگتان را بفهمید.در صورت استفاده از این مطلب در سایت یا وبلاگتان ، لینک منبع را در پایین مطلب قرار دهید تا گوگل شما را بعنوان متقلب شناسایی نکند.

شاید دوست داشته باشید:

نصب سیستم عامل گوگل – Google Chrome OS

قصد دارم امروز آموزش نصب کردن سیستم عامل گوگل روی Workstation را برایتان بنویسم . ابتدا اینکه لازم هست VMware […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>